Haberler - Şemsipaşa İlkokulu

Haberler

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Törenimiz

Çanakkale Zaferinin 100. yılında vatanı uğruna gözünü bile kırpmadan hayatını feda eden aziz şehitlerimizi saygıyla andık.

Devamı

12 MART İSTİKLAL MARŞI´MIZIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY´U ANMA GÜNÜ TÖRENİMİZ

Bağımsızlığımızın sembolü İstiklal Marşı´mızın kabulünün 94. yıl dönümünü coşkulu bir törenle kutladık. Mehmet Akif Ersoy´u da saygıyla andık. Üstadın söylediği gibi Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın.

Devamı

BAYRAK TÖRENİMİZDE MİSAFİRLERİMİZ VARDI

13 Şubat Cuma günkü bayrak törenimize Belediye Başkanımız Sayın Hilmi TÜRKMEN,İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Sinan AYDIN, Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Zeki BIYIK, Belediye Meclis Üyemiz Sayın Esat KALAY ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın İsmail GÜNDAY katıldılar. 

Devamı

Yarıyıl Karne Törenimiz

Okul bahçesinde düzenlenen karne törenimizle 2014-2015 eğitim-öğretim yılının birinci yarıyılına veda ettik.

Devamı

İSTİKLAL MARŞI´MIZI GÜZEL OKUMA YARIŞMASI´NDA ÖĞRENCİMİZ FİNALE KATILMAYA HAK KAZANMIŞTIR.

Okullar arası düzenlenen İstiklal Marşı´mızı Güzel Okuma Yarışması´nda okulumuz 3-C sınıfı öğrencisi Ebrar DÜGER ilkokullar kategorisinde ilk 7 okul arasına girmeyi başararak finalist olmuştur.

Devamı

HALK EKMEK FABRİKASI GEZİMİZ

9 Ocak 2015 Cuma günü Kartal Cevizli´de bulunan Halk Ekmek Fabrikası´na okulumuzun 2/A ve 2/C öğrencilerinin katılımıyla gezi düzenlendi.

Devamı

KANDİLLİ RASATHANESİ, İBB TRAFİK EĞİTİM PARKI VE PANORAMA 1453 MÜZESİ EĞİTİM GEZİSİ

Okulumuz 4. sınıfları için Kandilli Rasathanesi, Trafik Eğitim Parkı ve Panorama 1453 Müzesine gezi düzenlendi.

Devamı

OKULUMUZDAN DEĞERLER EĞİTİMİ PROJESİ

Okulumuzda bu öğretim yılı uygulanmaya başlanan "Örnek Davranışlarda Yarışıyoruz" adlı projemizi Üsküdar Gazetesi ve Okulların Sesi gazeteleri haber yapmıştır.

Devamı

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ YARIŞMASI

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen şiir ve resim yarışmasında ödül alan öğrencilerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Devamı

24 Kasım Öğretmenler Günümüz...

Okul personelimiz ve misafirlerimizle birlikte güzel bir akşam yemeğiyle Öğretmenler Günümüzü kutladık. Nice yılları sağlık ve mutluluk içerisinde birlikte kutlamak dileğiyle...

Devamı