Haberler - Şemsipaşa İlkokulu

Haberler

HALK EKMEK FABRİKASI GEZİMİZ

9 Ocak 2015 Cuma günü Kartal Cevizli´de bulunan Halk Ekmek Fabrikası´na okulumuzun 2/A ve 2/C öğrencilerinin katılımıyla gezi düzenlendi.

Devamı

KANDİLLİ RASATHANESİ, İBB TRAFİK EĞİTİM PARKI VE PANORAMA 1453 MÜZESİ EĞİTİM GEZİSİ

Okulumuz 4. sınıfları için Kandilli Rasathanesi, Trafik Eğitim Parkı ve Panorama 1453 Müzesine gezi düzenlendi.

Devamı

OKULUMUZDAN DEĞERLER EĞİTİMİ PROJESİ

Okulumuzda bu öğretim yılı uygulanmaya başlanan "Örnek Davranışlarda Yarışıyoruz" adlı projemizi Üsküdar Gazetesi ve Okulların Sesi gazeteleri haber yapmıştır.

Devamı

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ YARIŞMASI

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen şiir ve resim yarışmasında ödül alan öğrencilerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Devamı

24 Kasım Öğretmenler Günümüz...

Okul personelimiz ve misafirlerimizle birlikte güzel bir akşam yemeğiyle Öğretmenler Günümüzü kutladık. Nice yılları sağlık ve mutluluk içerisinde birlikte kutlamak dileğiyle...

Devamı

ATA´MIZI SAYGIYLA ANDIK.

Kurtuluş Savaşı´nın lideri, cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk´ün ölüm yıldönümü nedeniyle okul bahçemizde anma töreni düzenlendi.

Devamı

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

Cumhuriyetimizin 91. kuruluş yıl dönümünü okulumuzda coşkulu bir törenle kutladık.

Devamı

2014-2015 ÖĞRETİM YILINA BAŞLADIK!

Okul müdürümüz sayın Faik BELEN´in açılış konuşması ve ardından bayrak töreniyle okulumuz eğitim-öğretime başladı. Öğreciler büyük bir coşku ve sevinç içerisinde sınıflarına girdiler. Tüm okul kadromuza, velilerimize ve öğrencilerimize önce sağlık sonra da başarı dolu bir yıl diliyoruz.

Devamı