Haberler - Şemsipaşa İlkokulu

Haberler

Hayvanları Koruma Günü

Okulumuz 1-A sınıfı öğrencilerimiz 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde,"Biz kedileri çok sever,bütün hayvanları şefkatle koruruz"  adlı etkinliklerini gerçekleştirdiler.Hayvansever öğrenclerimizi kutluyoruz.

Devamı

Okulumuzda Seçim Heyecanı Vardı

MEB Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Yönergesi gereği 02/10/2017 tarihinde yapılan Okul Öğrenci Meclisi Başkanlık seçimi gerçek bir demokrasi şöleni havasında geçti.4-A sınıfından Deniz EROL,Kuzey AKÇAY ,4-B sınıfından Elif ODAK ve Uğur Deniz YILDIZ´ın aday olduğu seçimlerin kazananı okulumuz  oldu.Okulumuz Öğrenci Meclisi Başkanlığına ise 4-B sınıfından Elif ODAK seçildi.Tüm öğrencilerimizi biz büyüklere vermiş oldukları demokrasi dersinden dolayı tebrik ediyor, yeni öğrenci başkanımız Elif ODAK´a  görevinde  başarılar diliyoruz.

Devamı

İlköğretim Haftasını Kutladık,Aziz Şehitlerimizi Unutmadık

İlköğretim Haftasını neşe içinde kutladık.Bu güzel vatanı bizlere emanet bırakan Başöğretmen Atatürk,kahraman ecdadımız ve aziz şehitlerimize; ülkemizin daha da gelişebilmesi ve her bakımdan dünyanın sayılı ülkeleri arasında olması için, büyüdüğümüzde ülkemize faydalı bir insan olabilmek için,derslerimize daha çok çalışacağımıza SÖZ VERDİK,SÖZ VERİYORUZ.

Devamı

Zil Çaldı, Neşemiz Yerine Geldi

  Okulumuzda yeni eğitim-öğretim yılı okula uyum eğitimi ile başladı.2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının sevgili yavrularımız ile  tüm öğretmen ve velilerimize başarı ve mutluluklar getirmesini diliyoruz.

Devamı

Okul Müdürümüzün Yılsonu Mesajı

Okulumuza ve sevgili yavrularımıza sahip çıktığınız ve desteklerinizi esirgemediğiniz için,  siz değerli velilerimize yürekten teşekkür eder, sevgili yavrunuzla ve ailenizle birlikte sağlık ve esenlikler içinde bir tatil geçirmenizi dilerim.      

Devamı

Çocuk Gülünce

Çocuk edebiyatına katkı sunmaya devam ediyoruz. Okulumuzun yedinci kitabı olan "Çocuk Gülünce" isimli öykü kitabımız çıktı.

Devamı

Okulumuzun Son Günleri

Bizim okulumuzun son günleri ayrı bir keyiflidir.

Devamı

Okulumuzda Bahar Şenliği

Okulumuza getirilen şişme oyun parkurlarında öğrencilerimiz doyasıya eğlendiler.Teşekkürler müdür amca..

Devamı

Bilim Sanat Şenliğinde Okulumuz Standı Büyük İlgi Gördü

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Bilim Sanat Şenliğinde okulumuz standı büyük ilgi gördü.Özellikle okulumuz öğrencileri tarafından çıkarılan öykü,deneme ve şiir kitaplarımız ziyaretçlerin beğenisini topladı. 

Devamı